Hotel Virginia Ubytovanie Kalithea Rhodos Grécko

Ubytovanie ubytování bylo naprosto bez problému.

Hotel virginia ubytovanie kalithea rhodos grécko. 02 2100 2100. Veľmi jednoduché ubytovanie vhodné pre menej náročných klientov. Virginia family resort je veľký renovovaný hotelový komplex vzdialený iba 150 m od pláže ktoré je určené predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Od 23 705 k. Vynikajúce chute jedál vyrobené s láskou a rad aktivít špeciálne navrhnutých pre deti aj rodičov robia vašu dovolenku na ostrove rhodos jedinečnou. 116 zobrazit celou recenzi.

Pokoj byl dobře. Je hotel virginia hotel kvôli. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 50 m od areálu hotela.

Hotel virginia grécko rhodos koskinou popis recenzie fotogaléria. Mesto rhodos je vzdialené zhruba 5 km kam je možné sa dostať miestnou dopravou alebo využiť taxislužbu. Prečítajte si najnovšie hodnotenie pre hotel virginia grécko rhodos rodos.

Rozsiahly hotelový komplex situovaný v pokojnom prostredí záhrady zaujme kvalitnými službami blízkosťou pláže. Iba 5 km od ikonického centra rodosu. Aktuálne 16 recenzií hotela.

Virginia je ubytovanie typu hotel a možnosťou stravy all inclusive. Jinak hotel s jídlem celkem v pohodě. Späť na zoznam hotelov.

Vyberte si iný zájazd z našej širokej ponuky zájazdov. Hotel virginia odporúča 64 recenzentov. Vyberte si iný zájazd z našej širokej ponuky zájazdov.

02 2100 2100 po pia 9 00 do 21 00 so ne 9 00 do 21 00. Ubytovanie a izby dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek na vyžiadanie sú v hlavnej sezóne od 15 7 do 31 8 klimatizované v cene v mimosezóne je klimatizácia k dispozícii za poplatok 6 eur izba deň. Grécko rhodos kalithea grécko rhodos kalithea.

Dovolenku v virginia family suites grécko rhodos žiaľ v súčasnosti neponúkame. Dovolenku v virginia grécko rhodos žiaľ v súčasnosti neponúkame. Virginia hotel řecko rhodos kalithea koskinou okolí hotelu bída s nouzí pláž velice malá.

Iba ubytovanie od 10 395 k. Dovolenka grécko rhodos kalithea virginia hotel. Grécko rhodos a konečná cena je od 688 do 1 158 s možnosťou dopravy letecky bratislava košice.

Source : pinterest.com